Lokum Evler fiyatları

Lokum Evler fiyatları 328 bin TL'den başlıyor ve firma bünyesinde 24 aya kadar vadelendirme sağlanıyor

Lokum Evler fiyatları

Lokum Evler fiyatları 328 bin TL'den başlıyor ve firma bünyesinde 24 aya kadar vadelendirme sağlanıyor. 328 bin TL'den başlayan 2+1 daireler yüzde 30'a varan indirim avantajıyla 237 bin, 430 bin TL'den başlayan 3+1 daireler ise yüzde 310 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanının yanı sıra yüzde 0.85'den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor. Lansman dönemine özel Lokum Evler fiyatları yüzde 18 indirim avantajına ek olarak peşin ödemelerde yapılacak yüzde 12 indirimden de faydalanabilinecek.

Peyzaj alanları bölgedeki iklimsel veriler, topoğrafya, seyir ve rüzgar unsurları gözetilerek tasarlandı. Projede aidat tutarlarını makul düzeyde tutma hedefleniyor. Aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine doğayla bütünleşen ve uyum sergilenen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zengin sosyal bir peyzaj deneyimi sunarken aidatların da makul seviyelerde tutulmasını sağlandı.

Lokum Evler Tuzla projesi 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Lokum Evler Tuzla nerede?
Lokum Evler projesi Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 6, alışveriş merkezlerine 14 ve üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak. Park alanı dahil 52 dönem arazi üzerine kurulacak projede, balkon, bahçe katına sahip dairelerde 2+1 ve 3+1 toplam 722 daire olacak. Dairelerin metrekare fiyatları 1.998 TL'den başlayacak.

Lokum Evler Tuzla Satış Ofisi
0216 420 0 556
Dumankaya Vizyon Esentepe Mah. E-5 yanyol Milangaz Cad. No: 77 Kartal/İstanbul

"Lokum Evler fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler fiyatları

Lokum Evler fiyatları

Lokum Evler fiyatları

Lokum Evler fiyatları

Proje Bilgisi: Lokum Evler