Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı, Tuzla'da hayata geçecek Lokum Evler Projesini düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıttı

Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

İstanbul Tuzla'da hayata geçecek Lokum Evler Projesi'nin tanıtımı, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya ve Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer derbazların katıldığı bir basın toplantısıyla yapıldı.

'Doğaya dokunan bir proje hedefledik'
Proje ile ilgili açıklamasında, projenin insanların doğaya dokunabilecekleri bir hayat sunmayı hedeflediğini söyleyen DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya: 'Şehir yaşamı toplumsal ilişkilerimizi ve kültürümüze özgü sosyal yaşantımızı değiştiriyor. Biz de Lokum Evler projemizde mahalleli olma kültürünü ve nostaljik komşuluk ilişkilerini yenidne canlandırmak istedik ve doğayla iç içe sosyal peyzaj alanları oluşturduk. Bu nedenle peyzajımızı da Sosyal Peyzaj olarak adlandırdık.' şeklinde konuştu. 

Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Ömer Derbazlar ise aile yaşamını öncelik aldıklarını belirterek: 'Daire planlarının tamamında fonksiyonel metrekareler kullanılarak yaşam kalitesini ön planda tuttuk. Yaşam alanlarını maksimum kullanıma yönelik düzenledik ve modern yaşama ve aile konseptine uygunluğunu öncelik aldık.' diye konuştu. 

Aidat sorunu yok
Kira tutarındaki aidat oranlarının Lokum Evler'de olmayacağını vurgulayan Ali Dumankaya,: 'Projede aidat tutarlarını makul düzeyde tutma hedefiyle palanladık. Peyzaj alanları bölgedeki iklimsel veriler, topoğrafya, seyir ve rüzgar unsurları gözetilerek tasarlandı. Aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine  doğayla bütünleşen ve uyum sergilenen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zengin sosyal bir peyzaj deneyimi sunarken aidatların da makul seviyelerde tutulmasını sağladık.' şeklinde konuştu. 

Bin 998 TL'den başlayan fiyatlar
Lokum Evler projesi Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 6, alışveriş merkezlerine 14 ve üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak. Park alanı dahil 52 dönem arazi üzerine kurulacak projede, balkon, bahçe katına sahip dairelerde 2+1 ve 3+1 toplam 722 daire olacak. Dairelerin metrekare fiyatları 1.998 TL'den başlayacak.

Lansmana özel yüzde 30 indirim
2016 Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Lokum evlerde, Eylül ayının sonuna kadar devam edecek lansman indirimleri uygulanıyor. 328 bin TL'den başlayan 2+1 daireler yüzde 30'a varan indirim avantaşıyla 237 bin, 430 bin TL'den başlayan 3+1 daireler ise yüzde 310 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 

Firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanının yanı sıra yüzde 0.85'den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor. Lansman dönemine özel yüzde 18 indirim avantajına ek olarak peşin ödemelerde yapılacak yüzde 12 indirimden de faydalanabilinecek.

 

"Lokum Evler'in lansmanı yapıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

Lokum Evler'in lansmanı yapıldı

Proje Bilgisi: Lokum Evler