Lokum Evler Kampanyaları!

Lokum Evler kampanyaları kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede 60 aya kadar vade imkanı da sunuluyor

Lokum Evler Kampanyaları!

Lokum Evler  kampanyaları devam ediyor. Tuzla’da bulunan Lokum Evler 722 adet daireden oluşuyor. Lokum Evler 53 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Lokum Evler özellikleri arasında çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Lokum Evler satılık daire büyüklükleri 117 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiyor. Lokum Evler 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor.  DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından hayata geçirilen Lokum Evler 7 blok olarak tasarlanıyor. Lokum Evler’in 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyo

Lokum Evler kampanyaları
Lokum Evler kampanyaları kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede 60 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. 

Lokum Evler daire fiyatları

Lokum Evler daire fiyatları şöyle; 2+1 daireler için 237 bin TL, 3+1 daireler için 310 bin TL'den başlıyor.

Lokum Evler, sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, üniversitelere 12 dakika, AVM'lere 6 dakika mesafede konumlandırılıyor.

Lokum Evler adres bilgileri: Aydınlı Mahallesi, Bahçeler Sokak Tuzla - İstanbul 

"Lokum Evler Kampanyaları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler Kampanyaları!

Lokum Evler Kampanyaları!

Lokum Evler Kampanyaları!

Lokum Evler Kampanyaları!

Proje Bilgisi: Lokum Evler