Lokum Evler nerede?

Lokum Evler DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından Tuzla'da inşa ediliyor. Merak edilen Lokum Evler nerede? Sorusunun yanıtı haberimizde...

Lokum Evler nerede?

Lokum Evler projesi DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından Tuzla'da inşa ediliyor. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başlanı Ali Dumankaya proje ile ilgili; 'Şehir yaşamı toplumsal ilişkilerimizi ve kültürümüze özgü sosyal yaşantımızı değiştiriyor. Biz de Lokum Evler projemizde mahalleli olma kültürünü ve nostaljik komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak istedik ve doğayla iç içe sosyal peyzaj alanları oluşturduk. Bu nedenle peyzajımızı da Sosyal Peyzaj olarak adlandırdık.' şeklinde konuştu.

Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Ömer Derbazlar ise aile yaşamını öncelik aldıklarını belirterek: 'Daire planlarının tamamında fonksiyonel metrekareler kullanılarak yaşam kalitesini ön planda tuttuk. Yaşam alanlarını maksimum kullanıma yönelik düzenledik ve modern yaşama ve aile konseptine uygunluğunu öncelik aldık.' diye konuştu.

Projede aidat tutarlarını makul düzeyde tutma hedefiyle planlanıyor. Peyzaj alanları bölgedeki iklimsel veriler, topoğrafya, seyir ve rüzgar unsurları gözetilerek tasarlandı. Aidat tutarlarını artıran su öğeleri yerine doğayla bütünleşen ve uyum sergilenen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zengin sosyal bir peyzaj deneyimi sunarken aidatların da makul seviyelerde tutulmasını sağlandı.

Lokum Evler projesi 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Eylül ayının sonuna kadar devam edecek lansman indirimleri uygulanıyor. 328 bin TL'den başlayan 2+1 daireler yüzde 30'a varan indirim avantajıyla 237 bin, 430 bin TL'den başlayan 3+1 daireler ise yüzde 310 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle vadelendirme imkanının yanı sıra yüzde 0.85'den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor. Lansman dönemine özel yüzde 18 indirim avantajına ek olarak peşin ödemelerde yapılacak yüzde 12 indirimden de faydalanabilinecek.

Lokum Evler nerede?
Lokum Evler projesi Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 6, alışveriş merkezlerine 14 ve üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak. Park alanı dahil 52 dönem arazi üzerine kurulacak projede, balkon, bahçe katına sahip dairelerde 2+1 ve 3+1 toplam 722 daire olacak. Dairelerin metrekare fiyatları 1.998 TL'den başlayacak.

lokum evler

Lokum Evler Satış Ofisi
0216 420 0 556
Dumankaya Vizyon Esentepe Mah. E-5 yanyol Milangaz Cad. No: 77 Kartal/İstanbul

"Lokum Evler nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler nerede?

Lokum Evler nerede?

Lokum Evler nerede?

Lokum Evler nerede?

Proje Bilgisi: Lokum Evler