Lokum Evler Rezidans fazı!

Yakın zamanda satışları başlayan Lokum Evler Rezidans fazı için peşin alımlarda yüzde 15’e varan indirimler yapılıyor

Lokum Evler Rezidans fazı!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası’nın Tuzla Aydınlı bölgesinde hayata geçirilen Lokum Evler’de teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında başlaması bekleniyor. Proje, geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Lokum Rezidans fazıyla dikkat çekiyor.

Miar Mimarlık’tan Mutlu Çilingiroğlu tarafından tasarlanan Lokum Evler Tuzla, 57 bin 777 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Projenin tamamı 6 konut bloğu, 1 rezidans bloğu, 1 sosyal tesis binası, 2 açık havuz ve 1 ticari alandan meydana geliyor.

Yüzde 67.37’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen DKY Lokum Evler Aydınlı’da toplam 722 adet daireye yer veriliyor. Proje, alıcılarına 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde farklı daire seçenekleri sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan ve rezidans bloğu olan Lokum Rezidans, 1+1 ve 2+1 tipinde daire alternatiflerinden oluşuyor. Toplam 145 adet dairenin yer aldığı rezidans fazına özel yüzme havuzu, fitness center, 21 bin metrekarelik doğal yaşam parkı ve yürüyüş alanları bulunuyor. 

Lokum Evler Rezidans fazı için firma tarafından çeşitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Buna göre, minimum taksit tutarları 1.772 TL’den başlıyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılabiliyor. Ya da 36 aya kadar 0 faizle taksit imkanından yararlanılabiliyor.

"Lokum Evler Rezidans fazı!" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler Rezidans fazı!

Lokum Evler Rezidans fazı!

Lokum Evler Rezidans fazı!

Lokum Evler Rezidans fazı!

Proje Bilgisi: Lokum Evler