Lokum Evler teslimleri yıl sonu başlıyor!

Tuzla Aydınlı’da yükselen Lokum Evler projesinin 2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor

Lokum Evler teslimleri yıl sonu başlıyor!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Tuzla ilçesine bağlı Aydınlı bölgesinde DKY İnşaat ile Metropolist Yapı işbirliğinde inşa edilen Lokum Evler’in 2016 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Projede alıcılara bahçeli ev ya da balkonlu daire seçenekleri sunuluyor.

Aydınlı Lokum Evler projesinin konut bloklarında 2+1,5 ve 3+1,5 tipinde; rezidans bloğunda ise 1+1 ve 2+1 tipinde daire alternatiflerine yer veriliyor. Aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanan proje, toplam 52 bin 116 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor.

Miar Mimarlık’tan Mutlu Çilingiroğlu imzası taşıyan Tuzla Lokum Evler projesinde 6 adet normal blok, bir adet rezidans bloğu ve bir adet sosyal tesis binası bulunuyor. Projenin yüzde 67,37’lik kısmı ise yeşil alan olarak değerlendiriliyor.

Toplam 742 adet daireden meydana gelen DKY Lokum Evler projesi için farklı ödeme seçenekleri hazırlanabiliyor. Örneğin, hiç peşinat vermeden daire satın alınabildiği gibi vade farksız taksit seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Ya da tamamı peşin ödeme yapılabiliyor.

Metropolist Lokum Evler projesinin ayrıcalıkları içerisinde; seyir terasları, yüzme havuzu, güneşlenme terası, basketbol sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness alanı ve daha bir çok sosyal aktivite alanına yer veriliyor.

Lokum Evler projesinin yakın çevresinde bulunan birimler şöyle;

- Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8,3 kilometre,
- Boğaziçi Köprüsü’ne 40 kilometre,
- Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 43 kilometre,
- Üsküdar’a 32 kilometre,
- Kadıköy’e 30 kilometre,
-Pendik sahil yoluna 7 kilometre.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat - Metropolist Yapı
Proje Bilgisi: Lokum Evler