Lokum Evler

Lokum Evler Tuzla’da DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından 53 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Lokum Evler

Lokum Evler Tuzla’da DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından 53 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Lokum Evler’de 722 adet daire yer alıyor. Lokum Evler 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Lokum Evler satılık daire büyüklükleri 117 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiyor.

53 dönüm arazi üzerinde 7 blok olarak tasarlanan  Lokum Evler inşaat çalışmaları 2014 yılında başlamış olup, çalışmaları hızla devam ediyor.

Lokum Evler

Lokum Evler özellikleri
Lokum Evler özellikleri arasında açık yüzme havuzu, açık otopark, fitness, güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Lokum Evler fiyatları
Lokum Evler fiyatlarını haberlerimizi takip ederek öğrenebilir ya da Lokum Evler satış ofisini arayabilirsiniz.

Lokum Evler ödeme planı
Halihazırdaki Lokum Evler kampanyasına ek yüzde 3 indirim Ramazan süresi boyunca eklendi. Lokum Evler ödeme planı kapsamında; peşin ödemelerde yüzde 15 indirim, özel ekstra yüzde 3 indirim, özel ekstra yüzde 3 indirim daha, 60 aya 0.89 ya da 120 aya 1.03 vade farklı ile teslim edildiğinde peşinat alınıyor.

Lokum Evler

Lokum Evler nerede?
Lokum Evler Tuzla’da DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından 53 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Lokum Evler Rezidans Tuzla'da 8 üniversite kampüsü ve alışveriş merkezleri ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Lokum Evler Rezidans sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 6 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Lokum Evler adres bilgileri: Aydınlı Mah. Bahçeler Sok. Tuzla / İstanbul

Lokum Evler iletişim  bilgileri
Telefon : 0216 420 0 556 
Web : http://www.lokumrezidans.com

 

"Lokum Evler" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler

Lokum Evler

Lokum Evler

Lokum Evler

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Lokum Evler