Lokum Evler’de yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde!

DKY İnşaat’ın satışı devam eden Lokum Evler projesi son günlerde “yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde” sloganıyla başlattığı ödeme kampanyası ile dikkat çekiyor

Lokum Evler’de yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde!

DKY İnşaat ile Metropolist Yapı ve Gayrimenkul ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası’nın Tuzla Aydınlı bölgesinde hayata geçirilen Lokum Evler projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin yaklaşık yüzde 67’lik bölümü yeşil alan olarak değerlendiriliyor.

Miar Mimarlık’tan Mimar Mutlu Çilingiroğlu imzası taşıyan Lokum Evler Aydınlı, 52 bin 777 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. Projenin tamamı altı adet normal blok, bir adet rezidans bloğu, bir adet sosyal tesis, iki adet açık yüzme havuzu ile bir adet ticari alandan meydana geliyor.

2017 yılının sonuna doğru teslimlerinin başlaması beklenen Lokum Evler Tuzla projesi; sahil yoluna 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, alışveriş ve yaşam merkezlerine 6 dakika, üniversitelere ise 12 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanan DKY İnşaat Lokum Evler’in alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; seyir terasları, yüzme havuzları, güneşlenme terası, basketbol sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness salonu, otopark alanları ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatiflerine yer verilen Tuzla Lokum Evler projesi son günlerde firma tarafından başlatılan “yüzde 10 peşin öde gerisini taşın öde” kampanyasıyla dikkat çekiyor. Projeden daire satın almak için tutarın yüzde 10’luk kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için teslim tarihinden sonraya uygun bir ödeme planı hazırlanıyor.

Firma Bilgisi: Dky Inşaat - Metropolist Yapı
Proje Bilgisi: Lokum Evler