Londra Temple House projesinde satışlar sürüyor

Phskos Property'nin danışmanlığını yaptığı Londra Temple House projesinde satışlar devam ediyor

Londra Temple House projesinde satışlar sürüyor

Uzun yıllardır Londra merkezli çalışmalarını sürdüren Physkos Property tarafından danışmanlığı yapılan Temple House Projesi'nde satışlar devam ediyor. Tarihi Covent Garden'a kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlanan proje, 22 rezidanstan oluşuyor.

Temple House satışları devam ediyor
Physkos Property, St Edwards/Berkeley Homes tarafından hayata geçirilen 190 Strand projesinin son fazı olan Temple House'nin danışmanlık görevini sürdürüyor. Londra'nın en prestijli üniversitelerine oldukça yakın bir noktada bulunan Temple House, lüks concierge hizmeti, kapalı havuz ve spa olanakları barındırıyor. Projede dünyaca ünlü Strand üzerinde yer alıyor ve sosyal ve merkezi bir konumda bulunuyor. Projenin metro istasyonuna uzaklığı ise yalnızca 60 metre...

Physkos Property
2009 yılında Emre Bilgin tarafından açılan ve butik bakış açısı ile kişiye özel hizmetler sunma yolunda çalışmalar sürdüren Physkos Property, Londra gayrimenkul sektörünün en önemli gayrimenkul danışmanlık firmalarından biri olma özelliği taşıyor. Londra'nın en önemli inşaat şirketleri ile yakın çalışmalar gösteren firma, doğru lokasyonda doğru projeyi, en doğru bütçe ile bulma hedefi üzerinde çalışıyor. Physkos Property'nin sunduğu hizmet arasında da gayrimenkul satış, kiralama, ticari yatırım ve emlak yönetim servisleri de yer alıyor.

Firma Bilgisi: St Edwards/Berkeley Homes
Proje Bilgisi: Temple House