MaaNaa markalı projelerde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor

Ram Gayrimenkul'ün MaaNaa markalı projelerinde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor

MaaNaa markalı projelerde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor

Ram Gayrimenkul'ün MaaNaa markalı projelerinde fiyatlar 300 bin dolardan başlıyor. Avrupa Yakası'nda Etiler Akmerkez'e yürüme mesafesinde iki bloklu MaaNaa 34 projesini hayata geçiren MaaNaa, Etiler Alkent'in karşısında A ve B bloklarını tamamladığı MaaNaa 49'un ikinci etabı olan C ve D bloklarının inşasına bu sene başlayacak. 

Anadolu Yakası'nda Kalamış sahilde iki apartmanın arsalarını birleştirerek rezidans inşa eden firma, bu sene Fenerbahçe Dalyan Tenis Kulübü ile Fenerbahçe Ordu Evi'ne komşu olan MaaNaa 19 ve Bağdat Caddesi'nde yer alan MaaNaa 09 projesinin inşaatına başlayacak. Bu projeler ile beraber Etiler, Fenerbahçe ve Caddebostan'da geliştirme aşamasında projeler de yürüten MaaNaa, markalı konut dışındaki projelerde de yer alıyor. 

Fiyatlar 300 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında 

MaaNaa projeleri fiyatları 300 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projelerde daire sayısı ise 20 ila 60 arasında. 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen net alanlara sahip daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde. Az alan kaybı özelliği taşıyan planlar tasarlayan MaaNaa'nın net - brüt farkları yüzde 75 ve 85 oranında. Dairelerin brüt alanlarına ise, bulunduğu katın, kat holü, merdiven gibi ortak mahallerinden ayırıp aldığı pay dışında, kalan bodrum katlarda inşa edilen kapalı otopark alanları, teknik alanlar, sığınak gibi ortak hacimlerin metrekareleri dahil edilmiyor. 

Firma Bilgisi: Ram Gayrimenkul
Proje Bilgisi: MaaNaa