Mahal İstanbul

Beylik Yapı - Buket İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Mahal İstanbul 6 bin metrekare alan üzeride Esenyurt'ta yükseliyor

Mahal İstanbul

Beylik Yapı - Buket İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Mahal İstanbul 6 bin metrekare alan üzeride Esenyurt'ta yükseliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Mahal İstanbul satılık daire büyüklükleri 54 ila 142 metrekare arasında değişiyor. 

Mahal İstanbul projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; avm, basketbol sahası, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı, güvenlik, kuaför, fitness merkezi, voleybol sahasu ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma. 

Mahal İstanbul

Mahal İstanbul fiyatlarının ise 180 bin lira ile 540 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Proje banka kredisine uygun olduğu gibi yüzde 30 peşinatla 24 ay sıfır faizle taksit yapılabiliyor. Proje detaylarını satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Mahal İstanbul teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Mahal İstanbul şehre yakın olması ile dikkat çekiyor. 2 blokta toplam 148 adet daireden oluşan Mahal İstanbul'da Mahal Çarşı bölümü bulunuyor. Ev sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak olan ticari bölümler Mahal İstanbul'a 15 metre mesafede yer alıyor. 

Mahal İstanbul

Mahal İstanbul adres bilgisi : Atatürk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 6 Esenyurt - İstanbul 

Mahal İstanbul iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 428 65 65
Web adresi : www.mahalistanbul.com.tr
E-posta adresi : info@mahalistanbul.com.tr

Firma Bilgisi: Beylik Yapı - Buket Inşaat
Proje Bilgisi: Mahal Istanbul