Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Yaz sonu kampanyası ile dikkat çeken Denge Yapı, Mahal Sancaktepe Ada ödeme planı kapsamında güncellemeler yaptı

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Mahal Sancaktepe Ada projesinde kampanyalar devam ediyor. Yaz sonu kampanyası kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunan Mahal Sancaktepe Ada Denge Yapı tarafından inşa ediliyor. 10 bin 454 metrekare arsa alanı üzerindeki Mahal Sancaktepe Ada’da 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri bulunuyor. Mahal Sancaktepe Ada toplam 169 adet daireden meydana geliyor ve daire büyüklükleri 44 metrekare ile 123 metrekare arasında değişiyor.

Mahal Sancaktepe Ada özellikleri arasında da yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, ortak spor alanları gibi çok sayıda sosyal alan bulunuyor.

Mahal Sancaktepe Ada satılık daireler şu şekilde tasarlanıyor: 2 tip 1+1, 4 tip 2+1 ve tek tip 3+1. Mahal Sancaktepe Ada kiralık daire fiyatlarının 700 TL’den başlaması öngörülüyor. Mahal Sancaktepe Ada satılık daire fiyatları ise 123 bin 467 TL’den başlıyor.

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası
Yaz sonu kampanyası ile dikkat çeken Denge Yapı, Mahal Sancaktepe Ada ödeme planı kapsamında güncellemeler yaptı. Bu kapsamda; “Hemen Taşın, Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde” kampanyasını konut sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu. Kampanya kapsamında daire fiyatının yüzde 25'ine denk düşen peşinat tutarı 1 yıl ertelenebiliyor ve borcun kalan yüzde 75'lik kısmı için de kredi kullanılabiliyor.

Mahal Sancaktepe Ada nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında hayata geçirilen Mahal Sancaktepe AdaOsmangazi Mahallesinde konumlandırılıyor. Sancaktepe Eğitim ve Araştorma Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne yakın bir konumda yer alan Mahal Sancaktepe Ada, yapılması planlanan metro ile; Üsküdar'a 24, Yenikapı'ta 36, Taksim'e 44, Hacı Osman'a 68, Atatürk Havalimanı'na 68 ve Olimpiyat Stadı'na 78 dakika mesafede olması planlanıyor.

Mahal Sancaktepe Ada adres bilgileri: Osmangazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul

"Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Mahal Sancaktepe Ada yaz kampanyası

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe Ada