Mahal Sancaktepe’de teslimler ne zaman?

Denge Yapı’nın Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projesi Mahal Sancaktepe’de teslimler ne zaman yapılacağı açıklandı. İşte detaylar…

Mahal Sancaktepe’de teslimler ne zaman?

11 Haziran 2014 / emlakwebtv
Denge Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa ettiği Mahal Sancaktepe’de teslimler ne zaman yapılacağı netlik kazandı. Altı ay sonra daireleri teslim etmeye başlayacaklarını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, teslime kadar peşinat vermeden ve taksit ödemeden konut sahibi olmanın mümkün olduğu yeni bir kampanya başlattıklarını belirtti.

Bayram, “Daire sakinlerimiz evlerini teslim aldıktan sonra peşinatlarını ve tıpkı kira verir gibi kredi taksitlerini ödeyebilecek. Kampanyamızdan ev almak isteyen ama bugün için elinde yeterli birikimi olmayan herkes faydalanabilir” dedi. Mahal Sancaktepe’de tüm konutların yüzde 1 KDV ile satıldığını belirten Bayram, projede 1+1 dairelerin fiyatının 153 bin 150 liradan, 2+1 dairelerin 209 bin 550 liradan, 3+1 dairelerinse 325 bin 800 liradan başladığını ifade etti.

Mahal Sancaktepe nerede?
İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe bölgesinin kalbinde yer alan Mahal Sancaktepe, TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor. 

Mahal Sancaktepe projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe