Mahal Sancaktepe evleri

Mahal Sancaktepe evlerinin yıl sonu teslim edilmesi planlanıyor

Mahal Sancaktepe evleri

Denge Yapı’nın projesi olan Mahal Sancaktepe’de 15 bin 640 metrekare arazi üzerinde toplam 6 blokta 306 daire bulunuyor. Mahal Sancaktepe aynı zamanda kapalı otoparkı, spor merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik sistemi ve birçok sosyal imkanlar sunuyor.

Mahal Sancaktepe arazisinin yüzde 79’unu yeşil alan, açık ve sosyal alanlar için ayırıyor. 1+1’den 3+1 dairelere kadar farklı seçenekler sunuyor. 6 blok halinde oluşturulan Mahal Sancaktepe’de yer alan daireler 74 metrekare ve 126 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Mahal Sancaktepe’den Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi’ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 21 dakika uzaklıkta bulunuyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan metronun faaliyete geçmesi halinde Sancaktepe’den Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 36, Taksim’e 44, Atatürk Havalimanı’na 68 ve Olimpiyat Stadı’na ise 78 dakika gidilebilecek.

Anadolu yakasının en yüksek kapasiteli devlet hastanesi olma özelliğine sahip 4 bin yataklı Şehir Hastanesi Sancaktepe’de planlanıyor. Tamamlandığında Anadolu Yakası’nda hizmet verecek olan Şehir Hastanesi Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe’nin değerine değer katacak.

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?
Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Yaşam kalitesi yükseltmek isteyenler için ulaşılabilir fiyatlar sunan Denge Yapı, geleceği planlayan herkesi Mahal Sancaktepe’ye davet ediyor. Ev teslimlerinin yeni yılda başlayacağı proje, makul fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme alternatifleriyle büyük ilgi görüyor. Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 139 bin liradan başlıyor.

Mahal Sancaktepe teslim bilgileri için tıklayınız

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Mahal Sancaktepe adres: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul
Mahal Sancaktepe Satış Ofisi telefon: 0216 311 66 67

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe