Mahal Sancaktepe fiyatları güncellendi!

Anadolu yakasının yıldızı parlayan bölgelerinden biri olan Sancaktepe’de hayata geçirilen Mahal Sancaktepe projesinde fiyatlar 153 bin TL’den başlıyor

Mahal Sancaktepe fiyatları güncellendi!

11 Haziran 2014 / emlakwebtv
İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe bölgesinin kalbinde yer alan Mahal Sancaktepe projesinde fiyatlar güncellendi. Buna göre Mahal Sancaktepe’de 1+1 daireler 153 bin 150 TL, 2+1’ler 209 bin 550 TL, 3+1’ler ise 325 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Tüm konutların yüzde 1 KDV ile satıldığı proje, 6 bloktan ve 306 daireden oluşuyor.

15 bin 640 metrekare arazi üzerinde yükselen Mahal Sancaktepe projesi sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor. Site sakinlerine keyifli bir yaşam sunmaya hazırlanan Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’u açık alanlara ayrıldı. Mahal Sancaktepe’de çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste kadın / erkek sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunuyor. Ayrıca site genelinde insan ve araç güvenliği için 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparklar yer alıyor.

Mahal Sancaktepe projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe