Mahal Sancaktepe nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Mahal Sancaktepe projesi Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika mesafede konumlandırılıyor

Mahal Sancaktepe nasıl gidilir?

15 bin 640 metrekare alan üzerine Denge Yapı tarafından inşa edilen Mahal Sancaktepe projesi 306 adet daireden meydana geliyor. Mahal Sancaktepe projesinde 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Bu dairelerin büyüklükleri de 74.43 metrekareden başlıyor. Mahal Sancaktepe satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, koşu parkuru, basketbol ve voleybol sahası, sosyal tesis, sauna ve kapalı havuz imkanı sağlıyor. Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı verilirken, Mahal Sancaktepe fiyatları da 209 bin TL’den başlıyor. Mahal Sancaktepe ödeme planı kapsamında ise yüzde 1 peşinat alınıyor. Yüzde 24 Mahal Sancaktepe teslim edildiğinde, kalan yüzde 75’lik tutar ise banka kredisi ile ödeme imkanı sağlanıyor. Mahal Sancaktepe banka kredisinin ödemeleri ise yine konutlar teslim edildiğinde başlıyor.

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Mahal Sancaktepe Evleri, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika ve TEM bağlantı yoluna da birkaç dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Adres: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe Sancaktepe/İSTANBUL
Telefon: 0 216 311 66 67
E-Posta: info@mahalsancaktepe.com
Web: www.mahalsancaktepe.com

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe