Mahal Sancaktepe ne zaman teslim edilecek?

Denge Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe ne zaman teslim edilecek?

Mahal Sancaktepe ne zaman teslim edilecek?

Mahal Sancaktepe, Denge Yapı tarafından Sancaktepe’nin merkezinde inşa ediliyor. 15 bin 640 metrekare arazi üzerinde yapılan Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 bloktan ve 306 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire yer alıyor. Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’u açık alanlara ayrıldı. Mahal Sancaktepe’de şuanda 1+1 dairelerin fiyatı 139 bin liradan başlıyor.

Mahal Sancaktepe teslim tarihi
Denge Yapı tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe ne zaman teslim edilecek? Mahal Sancaktepe'de daire teslimleri yeni yılda başlıyor. Mahal Sancaktepe’de büyük daire alanlar iki kere kazanacak çünkü lokasyon kamu ve özel yatırımlar sayesinde prim potansiyeli hızla artacak.

Mahal Sancaktepe’de çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunuyor. Ayrıca site genelinde insan ve araç güvenliği için 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparklar yer alıyor. 

Mahal Sancaktepe  


Mahal Sancaktepe fiyatları

Makul fiyatları ve her bütçeye uygun ödeme alternatifleriyle ilgi gören Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 139 bin liradan başlıyor. Projedeki fiyatlar ve ödeme koşulları ile ilgili satış ofisine 0216 311 66 67 numaradan ulaşmak mümkün.

Mahal Sancaktepe nerede?
Mahal Sancaktepe, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Finans Merkezi Atasehir’e 14 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Mahal Sancaktepe, TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor.

Metronun faaliyete geçmesiyle birlikte Sancaktepe’den Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 36, Taksim’e 44, Atatürk Havalimanı’na 68 ve Olimpiyat Stadı’na ise 78 dakika gidilebilecek. Bu sayede Sancaktepe’de ulaşım daha da kolay hale gelecek.

Yapımı devam eden 400 yatak kapasiteli Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ford Otosan Ar-Ge Merkezi ve Üsküdar-Sancaktepe Metrosu 2015 yılında hizmete girecek. 4.100 yataklı Sancaktepe Şehir Hastanesi ise planlama aşamasında. Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ford Otosan Ar-Ge Merkezi’nin hizmete girmesiyle birlikte Sancaktepe’de konuta olan talep artacak.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Mahal Sancaktepe adres: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad.  Sancaktepe İstanbul        

Mahal Sancaktepe Satış Ofisi telefon: 0216 311 66 67

Mahal Sancaktepe  

 

 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe