Mahal Sancaktepe ödeme planı!

Mahal Sancaktepe ödeme planı Mayıs ayı itibari ile güncellendi

Mahal Sancaktepe ödeme planı!

31 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Toplam 306 adet daireden meydana gelen Mahal Sancaktepe Denge Yapı tarafından inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Mahal Sancaktepe daire büyüklükleri 75.43 metrekare ile 126,75 metrekare arasında değişiyor. Mahal Sancaktepe projesi özellikleri arasında da çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kamelyalar, basketbol ve voleybol alanı, meyve bahçeleri ve sauna hizmetleri yer alıyor. Mahal Sancaktepe fiyatları da 2014 Mayıs ayı itibari ile 153 bin 150 liradan başlıyor.

Mahal Sancaktepe ödeme planı
Mahal Sancaktepe konut alıcılarına uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Mahal Sancaktepe satılık daire sahibi olmak isteyenlere şöyle imkanlar sunuluyor: Yüzde 1 ön ödeme ve teslime kadar düşük taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Buna göre daire bedelinin yalnızca yüzde 1’inin ön ödeme olarak alındığı kampanyada, peşinatın geri kalan yüzde 24’lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Borcun geri kalan bölümüyse uygun vade oranlarında taksitlendiriliyor.

Mahal Sancaktepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Mahal Sancaktepe Evleri, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika ve TEM bağlantı yoluna da birkaç dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?
Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Adres: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe Sancaktepe/İSTANBUL
Telefon: 0 216 311 66 67
E-Posta: info@mahalsancaktepe.com
Web: www.mahalsancaktepe.com

 

Mahal Sancaktepe son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe