Mahal Sancaktepe ödemeleri!

Teslime kadar taksit de yok peşinat da yok kampanyası ile satışlarına devam eden Mahal Sancaktepe 2014 yılsonunda teslim edilmesi planlanıyor

Mahal Sancaktepe ödemeleri!

15 bin 640 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Mahal Sancaktepe projesinin yüzde 79’u yeşil alana ayrılıyor. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin bulunduğu Mahal Sancaktepe’de daire büyüklükleri 74 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor. 6 bloktan meydana gelen Mahal Sancaktepe Evleri 15 bin 640 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Denge Yapı projesi olan Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı veriliyor. Mahal Sancaktrepe’de toplam 306 adet daire bulunuyor. Mahal Sancaktepe özellikleri arasında çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Mahal Sancaktepe ödeme planı
Ramazan ayında Denge Yapı tarafından oluşturulan kampanya kapsamında Mahal Sancaktepe ödeme planı “Teslime kadar taksit de yok peşinat da yok” adı ile konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Telefon: 0216 311 66 67
Web Adresi: www.mahalsancaktepe.com

Mahal Sancaktepe projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe