Mahal Sancaktepe örnek daireler!

Mahal Sancaktepe örnek dairelere haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Mahal Sancaktepe örnek daireler!

Mahal Sancaktepe Denge Yapı tarafından inşa ediliyor. Toplam 15 bin 640 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Mahal Sancaktepe 6 blok şeklinde tasarlanıyor. Mahal Sancaktepe'de 306 daire yer almakta olup bu daireler 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor. Mahal Sancaktepe satılık daire büyüklükleri ise 47 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor.

Mahal Sancaktepe örnek daire detaylarına geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Mahal Sancaktepe'de kapalı otoparkı, spor merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik sistemi ve birçok sosyal imkanlar yer alıyor.

Mahal Sancaktepe fiyatları
Mahal Sancaktepe fiyatları 139 bin TL'den başlıyor. Mahal Sancaktepe satış fiyatları detayları Mahal Sancaktepe satış ofisi tarafından veriliyor. Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak yeni yıl veriliyor.

Mahal Sancaktepe nerede?
Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 21 dakika uzaklıkta yer alıyor.

2015 yılında tamamlanması planlanan metronun faaliyete geçmesi halinde Sancaktepe'den Üsküdar'a 24, Yenikapı'ya 36, Taksim'e 44, Atatürk Havalimanı'na 68 ve Olimpiyat Stadı'na ise 78 dakika gidilebilecek. Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Mahal Sancaktepe adres: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul
Mahal Sancaktepe Satış Ofisi telefon: 0216 311 66 67

Mahal Sancaktepe örnek daireler!

 Mahal Sancaktepe

 Mahal Sancaktepe

Mahal Sancaktepe

Mahal Sancaktepe

 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe