Mahal Sancaktepe peşinatı 24 ay sonraya erteliyor

Denge Yapı projesi olan Mahal Sancaktepe’de 2 oda 1 salon konutların en düşük fiyatı 141 bin 250 lira

Mahal Sancaktepe peşinatı 24 ay sonraya erteliyor


Mahal Sancaktepe'de ara ödemesiz, peşinatı 24 ay sonraya erteleme imkanı sunuluyor. Taksitlerin 1.377 liradan başladığı Mahal Sancaktepe'te ertelenen peşinatta vade farkı uygulanmıyor.
 
Mahal Sancaktepe'de arazinin yüzde 79'u yeşil alanlara ayrılmış durumda. Yüzde 1 KDV oranıyla konut satışlarının devam ettiği Mahal Sancaktepe'de alanları 74 metrekare ile 111 metrekare arasında değişen 2 oda 1 salon konutların en düşük fiyatı 141 bin 250 lira, 127 metrekare 3 oda 1 salon konutların en düşük fiyatı ise 220 bin 250 lira olarak açıklandı.
 
Her biri 9 katlı altı bloktan meydana gelen Mahal Sancaktepe, 15 bin 640 metrekare arsa üzerine kuruluyor. 306 konutun yer aldığı Mahal Sancaktepe'te tek tip 1+1, 3 tip 2+1 ve yine tek tip 3+1 konut seçenekleri mevcut. Denge Yapı projesi olan Mahal Sancaktepe planlanmış alt yapısı ve güvenlik donanımları ile dikkat çekiyor.
 
Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, TEM-Kartal bağlantı yoluna bir kaç dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika, TEM otoyolunun yanı başında, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 21 dakika mesafede konumlandırılıyor.
 
Kapalı otopark, market, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, meyve bahçeleri, mini futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, bay-bayan saunalar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu Mahal Sancaktepe'nin içerisinde yer alıyor. 24 saat güvenlik ile kontrol altında olan Mahal Sancaktepe, deprem yönetmeliğine uygun hayata geçiriliyor.
www.mahalsancaktepe.com 
 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe