Mahal Sancaktepe satılık daire ödemeleri!

Kampanya kapsamında daire fiyatının yüzde 25'ine denk düşen peşinat tutarı 1 yıl ertelenebiliyor ve borcun kalan yüzde 75'lik kısmı için de kredi kullanılabiliyor

Mahal Sancaktepe satılık daire ödemeleri!

Mahal Sancaktepe satılık daire ödemelerinde Denge Yapı kampanyalarına devam ediyor. Mahal Sancaktepe ödeme planı detaylarını vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 15 bin 640 metrekare arsa alanı üzerindeki Mahal Sancaktepe 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Mahal Sancaktepe satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 127 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslimlerin gerçekleştiği Mahal Sancaktepe toplam 306 adet daireden meydana geliyor. 6 blok şeklinde tasarlanan Mahal Sancaktepe 5 farklı daire tipini konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

Mahal Sancaktepe kiralık daire fiyatları 700 TL’den başlıyor. Mahal Sancaktepe satılık daire fiyatları ise 150 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Mahal Sancaktepe satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Mahal Sancaktepe özellikleri arasında  yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, ortak spor alanları gibi çok sayıda sosyal alan bulunuyor.

Mahal Sancaktepe satılık daire ödemeleri
Yaz sonu kampanyası ile dikkat çeken Denge Yapı, Mahal Sancaktepe ödeme planı kapsamında güncellemeler yaptı. Bu kapsamda; “Hemen Taşın, Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde” kampanyasını konut sahibi olmak isteyenlerle buluşturdu. Kampanya kapsamında daire fiyatının yüzde 25'ine denk düşen peşinat tutarı 1 yıl ertelenebiliyor ve borcun kalan yüzde 75'lik kısmı için de kredi kullanılabiliyor.

Mahal Sancaktepe nerede?
Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 21 dakika uzaklıkta yer alıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan metronun faaliyete geçmesi halinde Sancaktepe'den Üsküdar'a 24, Yenikapı'ya 36, Taksim'e 44, Atatürk Havalimanı'na 68 ve Olimpiyat Stadı'na ise 78 dakika gidilebilecek.

Mahal Sancaktepe adres bilgileri: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Telefon : 0216 311 66 67

 

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe