Mahal Sancaktepe taksitleri

Mahal Sancaktepe taksitleri 1.400 TL'den başlıyor

Mahal Sancaktepe taksitleri

Mahal Sancaktepe taksitleri ile ilgili bilgilerden bahsetmeden önce proje detaylarına değinelim. Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Mahal Sancaktepe projesi 15 bin 640 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Mahal Sancaktepe'de 6 blok bulunuyor. Toplam 306 adet daireden meydana gelen Mahal Sancaktepe satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ve 126 metrekare arasında değişiyor.

Mahal Sancaktepe satılık daireler 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor. Birçok sosyal donatı imkanı bulunan Mahal Sancaktepe projesinde kapalı otopark, spor merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik ve daha birçok özellik yer alıyor.

Mahal Sancaktepe taksitleri
Mahal Sancaktepe taksitleri şu şekilde gerçekleşiyor: Ev alanlar daire bedelinin yüzde 25'ine denk gelen 35 bin liralık peşinatı 1 yıl sonra öderken, aylık 1.400 liralık taksitlerle ev sahibi olabilecek.

Mahal Sancaktepe fiyatları 140 bin TL'den başlıyor. Mahal Sancaktepe'nin "Hemen Taşın, Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde" adını taşıyan kampanyasından yararlanıp ev sahibi olanlar tapularını hemen alabilecek. Kampanya kapsamında konut alıcısı yüzde 25'lik peşinat tutarını 1 yıl ertelerken, borcun kalan yüzde 75'lik kısmı için anında banka kredisi kullanabilecek.

Mahal Sancaktepe nerede?
Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 21 dakika uzaklıkta yer alıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan metronun faaliyete geçmesi halinde Sancaktepe'den Üsküdar'a 24, Yenikapı'ya 36, Taksim'e 44, Atatürk Havalimanı'na 68 ve Olimpiyat Stadı'na ise 78 dakika gidilebilecek.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Mahal Sancaktepe adres: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul
Mahal Sancaktepe Satış Ofisi telefon: 0216 311 66 67

 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe