Mahal Sancaktepe teslim tarihi

Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak bu yıl sonu veriliyor

Mahal Sancaktepe teslim tarihi

Mahal Sancaktepe projesi Denge Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 15 bin 640 metrekare alan üzerinde yükselen Mahal Sancaktepe projesi 306 adet daireden meydana geliyor. Mahal Sancaktepe 6 blok şeklinde tasarlanıyor. 1+1'den 3+1'e kadar dairelerin bulunduğu Mahal Sancaktepe satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor.

Mahal Sancaktepe özellikleri
Mahal Sancaktepe'de aynı zamanda kapalı otoparkı, spor merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, 7/24 güvenlik sistemi ve birçok sosyal donatılar bulunuyor. Arazisinin yüzde 79'unu yeşil alan, açık ve sosyal alanlar için ayırıyor.

Mahal Sancaktepe teslim tarihi
Denge Yapı projesi olan Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak bu yıl sonu veriliyor.

Mahal Sanckatepe fiyat listesi
1+1 daireler 139 bin TL'den,
2+1 daireler 202 bin TL'den,
3+1 daireler 305 bin TL'den.

Mahal Sancaktepe nerede?
Mahal Sancaktepe, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 21 dakika uzaklıkta yer alıyor. 2015 yılında tamamlanması planlanan metronun faaliyete geçmesi halinde Sancaktepe'den Üsküdar'a 24, Yenikapı'ya 36, Taksim'e 44, Atatürk Havalimanı'na 68 ve Olimpiyat Stadı'na ise 78 dakika gidilebilecek.

Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe adres bilgileri: Osman Gazi Mah. Bilal Habeşi Cad. Sancaktepe/İstanbul

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Mahal Sancaktepe Satış Ofisi telefon: 0216 311 66 67

 

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe