Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?

Mahal Sancaktepe Denge Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasında Sabiha Gökçen Havalimanına 15 dakika mesafede konumlandırılıyor

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?

31 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Denge Yapı projesi Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir soruları proje ile ilgili en çok merak edilenlerden biri olup, bu soruyu yanıtlamadan önce Mahal Sancaktepe projesi hakkında birkaç küçük bilgi verelim. Mahal Sancaktepe toplam 306 adet daireden meydana gelmekte olup bu daireleri de uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunuyor. Mahal Sancaktepe fiyatları son güncellemelere göre 53 bin 150 liradan başlıyor. Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Mahal Sancaktepe satılık daire sahibi olanlara da Mahal Sancaktepe ödeme planı kapsamında ayrıcalıklar sunuluyor.

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Mahal Sancaktepe Evleri, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika ve TEM bağlantı yoluna da birkaç dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe adres: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe Sancaktepe/İSTANBUL

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 311 66 67
E-Posta: info@mahalsancaktepe.com
Web: www.mahalsancaktepe.com

 

Mahal Sancaktepe son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe