Mahal Sancaktepe

Mahal Sancaktepe projesi Denge Yapı tarafından hayata geçirilmekte olup, ödeme planı ve fiyatlarıyla dikkat çekiyor

Mahal Sancaktepe

Denge Yapı tarafından inşa edilen Mahal Sancaktepe15 bin 640 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 306 adet daireden meydana gelen Mahal Sancaktepe satılık daire büyüklükleri 74.43 metrekareden başlıyor. Mahal Sancaktepe daire büyüklükleri şöyle:

2+1 daireler için 74,43 metrekare ile 111,07 metrekare arasında, 3+1 daire büyüklükleri de 126,75 metrekare olarak tasarlanıyor. Mahal Sancaktepe teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı veriliyor.

Birçok sosyal donatının yer aldığı Mahal Sancaktepe projesi konut alıcılarına şu hizmetleri sunuyor:
-Çocuk oyun alanları,
-Açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzu,
-Yürüme ve koşu yolları,
-Süs havuzları,
-Kamelyalar,
-Basketbol, voleybol ve mini futbol alanları,
-Meyve bahçeleri,
-Kapalı sosyal tesis,
-Bay / bayan sauna,
-Fitnessclub,
-Kapalı havuz.

Mahal Sancaktepe fiyatları ve ödeme planı
Mahal Sancaktepe satılık dairelerde 1+1’lerin satışı tamamlanmış olup, kalan daireler için Mahal Sancaktepe fiyat listesi şu şekilde güncellendi:
2+1 daireler 209 bin TL’den başlarken, 3+1 daireler 350 bin TL’den başlıyor.

Mahal Sancaktepe projesinde “Teslime kadar taksit de yok peşinat da yok” adını taşıyan kampanya kapsamında Mahal Sancaktepe’den istedikleri daireyi alanlar teslime kadar tek kuruş ödeme yapmıyor. Mahal Sancaktepe ödeme planı kapsamında ise yüzde 1 peşinat alınıyor. Yüzde 24 Mahal Sancaktepe teslim edildiğinde, kalan yüzde 75’lik tutar ise banka kredisi ile ödeme imkanı sağlanıyor. Mahal Sancaktepe banka kredisinin ödemeleri ise yine konutlar teslim edildiğinde başlıyor.

Mahal Sancaktepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Mahal Sancaktepe Evleri, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika ve TEM bağlantı yoluna da birkaç dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Mahal Sancaktepe’ye nasıl gidilir?
Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Adres: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe Sancaktepe/İSTANBUL
Telefon: 0 216 311 66 67
E-Posta: info@mahalsancaktepe.com
Web: www.mahalsancaktepe.com

Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe