Mahal Sancaktepe'de bayram kampanyası

Denge Yapı tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Mahal Sancaktepe projesinde bayramdan önce konut alacaklara özel bir kampanya düzenleniyor. Kampanya kapsamında yüzde 25 peşinat 1 yıl sonraya ertelenirken, kalan yüzde 75'lik kısım ise krediyle karşılanabiliyor

Mahal Sancaktepe'de bayram kampanyası

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde konut almaya karar veren yatırımcılara özel bir kampanya düzenleniyor. Kampanya ile birlikte, daire bedelinin yüzde 25'lik peşinatı 1 yıl sonraya ertelenirkenborcun geri kalan kısmını 1 sene sonra ve kredi ile ödeme imkanı sunulacak.

Denge Yapı Mahal Sancaktepe projesi
Tamamı 346 daireden oluşan Mahal Sancaktepe, Bayramı kendi evinde geçirmek isteyenler için "Hemen Taşın, Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde" adını taşıyan bir kampanya başlattı. Kampanya ile birlikte daire bedelinin yüzde 25'ne denk düşen peşinat ödemesini 1 sene erteleme şansı sunuluyor. Borcun kalan kısmı için ise kredi kullanımı imkanı sunuluyor

Mahal Sancaktepe'de bayram kampanyası

Kampanya süresince fiyatlar 150 bin TL'den başlayacak
Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, kalan sınırlı sayıda daireden birine sahip olmak isteyen yatırımcının, hiç peşinatsız hayallerindeki eve sahip olabileceğini belirterek:

"Kampanya boyunca Mahal Sancaktepe'de 1+1 dairelerin fiyatları 150 bin TL'den başlıyor..." dedi. 

Toplamda 15 bin 640 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Mahal Sancaktepe 6 blok ve 346 daireden oluşuyor. Tek tip 1+1 ve üç tip 2+1 daire içeren projede bir tip de 3+1 daire bulunuyor. Çok sayıda eğitim kurumuna yakınlığıyla da dikkat çeken proje TEM'e 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor.

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe