Mahall Ankara'nın yüzde 30'u satıldı

Türkerler İnşaat imzalı Mahall Ankara projesinin yüzde 30'u satıldı. Türkerler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, merkezi lokasyonun, projeye olan ilgiyi arttırdığını söyledi

Mahall Ankara'nın yüzde 30'u satıldı

2 Haziran 2014/Emlakwebtv
Ankara’nın ofis, konut, açık hava alışveriş alanları ve otelden oluşan ilk çok yönlü karma projesi Mahall Ankara’nın yüzde 30’u satıldı. Mahall Ankara'nın inşaatına Kasım 2013'te başlanmıştı.

Türkerler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, Mahall Ankara’ya yoğun ilgi olduğunu söyledi. Mahall Ankara’da altı ay içinde satışların yüzde 30’unun tamamlandığını ifade eden Kazım Türker, hem lokasyon hem de mimari ve teknolojik özellikleri ile öne çıktıklarını belirtti. Kazım Türker, “Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinde bulunuyor. Eskişehir Yolu Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi… Bakanlıklar, kamu kurumları, özel sektör şirketleri, çok sayıda üniversitenin kampüsü bu aks üzerinde bulunuyor. Bu da projemize olan ilgiyi artırıyor” dedi.

Ankara’daki ilk çok yönlü karma kullanım projesini hayata geçirdiklerini anlatan Kazım Türker, Mahall Ankara’nın ofis, konut, açık hava alışveriş alanları ve otelden oluşan dört kullanımlı karma proje olduğunu söyledi. Şehir yaşamının gittikçe zorlaştığının altını çizen Kazım Türker, buna bağlı olarak da insanların işinin hemen yanı başında yaşayacağı, otelde misafirlerini ağırlayacağı, alışverişini yapacağı, kafe ve restoranlarında keyifli vakit geçireceği, spor yapabileceği, yüzebileceği, çocuklarının rahatlıkla oynayabileceği projelere yöneldiğini vurguladı.

Ankara’ya çağdaş bir mahalle anlayışı kazandırmak amacıyla yola çıktıklarını ifade eden Kazım Türker, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Mahall Ankara, hızla gelişen ve iş yaşamının gözdesi haline gelen bölgede içinde konut bulunduran tek proje olma özelliğini taşıyor.  Mahall Ankara’da 16 farklı daire tipi, efektif kullanım alanları ile her zevke uygun seçenekler oluşturduk. Mahall Ankara’da Ankaralılara çağdaş bir mahalle kültürüyle yaşatmak amacıyla keyifli sosyal alanlar, çok amaçlı sahalar, çok alternatifli sosyal tesis, özel peyzajlı yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzuna yer verdik. Sosyal alanlar Mahall Ankara sakinlerinin birbiriyle tanışması ve birlikte vakit geçirmesi ve unutmaya yüz tuttuğumuz mahalle kültürünü yaşaması için olanak sunacak.”


Proje Bilgisi: Mahall Ankara