Mahall Ankara’dan Yaza Merhaba Partisi

Türkerler İnşaat tarafından hayata geçirilen çok yönlü karma proje Mahall Ankara’nın yaza merhaba partisinde Ankaralılar bir araya geldi

Mahall Ankara’dan Yaza Merhaba Partisi

Türkerler İnşaat tarafından hayata geçirilen çok yönlü karma proje Mahall Ankara’nın yaza merhaba partisinde Ankaralılar bir araya geldi. Mahall Ankara satış ofisinin bahçesinde gerçekleştirilen barbekü partisine Ankara'nın ünlü aileleri de renk kattı. Mahall Ankara’nın tam kalbinde yer alan ve 28 Mayıs’ta açık artırmayla satılacak mağazaların yer aldığı Mahall Meydan gezisine davetliler yoğun ilgi gösterdi. Mahall Ankara’nın yaza merhaba partisine katılan aileler, saha gezisiyle Mahall Meydan’ın atmosferini hissetme şansı yakaladı. 

Ankara'nın konut, ofis, mağaza ve otel özellikli ilk karma kullanım projesi Mahall Ankara, Ankara - Eskişehir Otoyolu üzerinde yer alıyor. Arsa alanı 40 bin 628 metrekare olan Mahall Ankara, 283 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. 

Mahalle kültürünü çağdaş anlayış ile yaşatacak Mahall Ankara,  315 adet ofis, 246 adet konut, 191 adet home ofis, 78 adet city suite, otel ve 64 adet mağaza bulunuyor. Türkerler İnşaat tarafından TOKİ ile hasılat paylaşım modeli çerçevesinde yükselen Mahall Ankara, 3 bin metrekarelik açık ve kapalı spor tesisleri, 2 bin 739 araç kapasiteli kapalı otoparkı, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, mağazalar, kafe ve restoranları ile canlı bir sosyal yaşam olanağı da sunuyor. 

Lokasyonu ile iddialı Mahall Ankara bir çok kamu kurumu ile aralarında ODTU, Hacettepe, Bilkent, Ufuk, TOBB, Başkent'in bulunduğu altı üniversitenin ortasında bulunuyor. Ankara - Eskişehir Otoyolu üzerinde bulunan Mahall Ankara, yeni ulaşım yolu Sakıp Sabancı Bulvarı'na da yakın bir noktada yer alıyor.

Ankara'da standartları yükseltecek bir anlayışla hayata geçirilen ve kaba inşaatı tamamlanan Mahall Ankara’da 2016’nın ilk yarısında yaşam başlayacak.

Proje Bilgisi: Mahall Ankara