Mahall Bomonti İzmir görücüye çıktı!

Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir'de yükselecek olan Mahall Bomonti İzmir görücüye çıktı

Mahall Bomonti İzmir görücüye çıktı!

Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir'de yükselecek olan Mahall Bomonti İzmir görücüye çıktı. Türkerler Holding imzası taşıyan Mahall Bomonti İzmir, İzmir'e yeni bir yaşam alanı getirecek. 

Biri 58 katlı, 9'u tarihi toplam 12 bloktan meydana gelen Mahall Bomonti İzmir projesinde 466 adet konut, 590 adet ofis, 90 adet ticari ünite bulunuyor. Proje, 1+0'dan 3+1'e kadar geniş alternatifler sunuyor. 1+0 daireler full mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilecek. 

Mahall Bomonti İzmir projesi çok güçlü mimarlık ve mühendislik ofisleri tarafından hayata geçiriliyor. Proje, uzun yıllardır, üniversite, hastane, ofis binası, konut ve endüstriyel yapılar olmak üzere çok sayıda büyük projeye imza atan Semiha Güneş - Epig Mimarlık tarafından tasarlandı. 

Servotel'in gayrimenkul geliştirme danışmanlığının dışında pazarlama ve satış faaliyetlerini de üstlendiği Mahalle Bomonti İzmir projesinin cephe ve peyzaj danışmanlığını 15 RIBA ödüllü dünya lideri mimarlık ofisi JohnMcAslan+Partners gerçekleştirdi. 

Projenin sosyal imkanları içerisinde ; açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Mahalle Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri barındırıyor. 

1912 yılında Bomonti Tesisleri'nin inşa edildiği alandaki tüm tarihi binalar korunaral restore edilen Mahall Bomonti İzmir'de 9 tarihi bina kültür, sanat ve alışveriş merkezi olacak hizmet verecek. 

Tüm yolların kesiştiği bir noktada konumlanan Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon'a bir adım uzaklıkta yer alıyor. Metro istasyonuna 400 metre mesafede yer alan proje Urla'ya 20, Çeşme'ye 35, Aydın'a ise 40 dakika uzaklıkta. 

Firma Bilgisi: Türkerler Holding
Proje Bilgisi: Mahall Bomonti İzmir