Mahall Bomonti İzmir teslimleri Haziran 2019'da!

Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması planlanıyor

Mahall Bomonti İzmir teslimleri Haziran 2019'da!

Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir teslimlerinin Haziran 2019'da yapılması planlanıyor. Mahall Bomonti İzmir, tarihi dokunun doğa ve modern hayatla iç içe geçtiği eşsiz yaşam alanları sunuyor. 

Panoramik manzarası ile eşsiz bir keyif sunuyor

LEED sertifikası adayı Mahall Bomonti İzmir, tenis kulübü ve kortları, açık ve kapalı havuz, SPA, koşu ve bisiklet yolu, fitness merkezi, açık ve kapalı çocuk dünyası gibi birçok sosyal alanı bir arada barındırıyor. Aynı zamanda Mahall Bomonti İzmir'de tasarlanan ofis ve konutlar, panoramik manzarası ile de eşsiz bir keyif sunacak.

Mahall Bomonti İzmir teslimleri Haziran 2019'da!

Mahall Bomonti İzmir nerede? 

Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adımla, Konak ve Karşıyaka’ya ise birkaç dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metrede olan proje, en uzağı 8 kilometrede olan 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin de tam merkezinde yer alıyor. Öte yandan Urla 40, Çeşme 50, Manisa 30, Aydın ise 55 dakika uzaklıkta.

Mahall Bomonti İzmir teslimleri Haziran 2019'da!

Haziran 2019'da teslim edilecek

Biri yüksek 12 bloktan oluşan Mahall Bomonti İzmir’de, 470 konut, 572 ofis, 90 ticari birim bulunuyor. Haziran 2019’da teslim edilecek projede tamamı mobilyalı 1+0’dan, geniş balkonlu ve körfez manzaralıailelere uygun tasarlanmış 5+1’e kadar geniş yaşam alternatifleri sunuluyor. Mahall Bomonti İzmir fiyatları 325 bin TL’den başlayan projede, konutlar için yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor.

Firma Bilgisi: Türkerler Holding
Proje Bilgisi: Mahall Bomonti İzmir