Mahall projelerinde kampanya

Türkerler Holding, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinde eş zamanlı bir kampanyaya başladı. Kampanya ile birlikte yatırımcıya özel ödeme fırsatları sunulacak

Mahall projelerinde kampanya

Türkirler Holding, Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinde eş zamanlı olarak kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında Mahall Ankara projesinde ofis ya da ev satın almak isteyenlere diledikleri kadar peşinat ile hemen taşınma ve ödemelere 1 yıl sonra başlama olanağı tanınacak. Yine Mahal Bomonti İzmir'de de yatırımcıya yüzde 15 peşinat sonrasında 7 yıla kadar yüzde 0 faiz imkanı tanınacak. 

Film gibi ödemeler

Türkerler Holding, Mahall Ankara ve MAhall Bomonti İzmir Projelerinde geçerli olacak kampanyasının tanıtımına başladı. "Film gibi ödeme avantajları" başlığıyla gerçekleştirilen kampanya kapsamında Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinden konut satın alacak vatandaşlara çok özel ödeme imkanları sunulacak. Kampanya ile birlikte Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 15 peşinat ve 7 yıla kadar yüzde 0 faiz avantajı sunulurken, Mahall Ankara projesinde de peşinat miktarını konut ya da ofis alıcısı belirliyor. Ödemelere ise 1 sene sonra başlama imkanı sunuluyor. 

 

Mahall projelerinde kampanya

 

Mahall Bomonti İzmir

İzmir'in sahip olduğu tarihi dokuya göndermeler yapan reklam filmi ile kamuoyunun beğenisini toplayan Mahall Bomonti İzmir, uluslararası standartlara sahip ofis katları, dünya markalarını bir araya getiren alışveriş ve eğlence alanları, opera, tiyatro, sinema ve müze salonlarıyla da dikkat çekiyor. Projeye ayrıca tüm İzmir Körfezi'ne hakim seyir terasları, şık restoran ve kafeler eşlik edecek. Özgün konseptiyle İzmir'in ayrıcalıklı projelerinden biri olan Mahall Bomonti İzmir'de Diven Residence ayrıcalığıyla hizmet sunulacak

Mahall Ankara projesi

"Ne Acelesi Var Sonra Odersin" isimli reklam kampanyasıyla satışlarına devam edilen Mahall Ankara Projesi'nde de yatırımcılara özel imkanlar sunulacak. Ev ve ofis almak isteyenlere diledikleri kadar peşinat sonrasında hemen taşınma imkanı veren kampanyada ödemeler de 1 yıl sonra başlayabilecek. 10 bin kişinin Divan konforunda yaşama fırsatına kavuşacağı Mahall Ankara projesi konut, ofis ve mağazalardan oluşan karma bir proje olma niteliği taşıyor. Yatırımcısına 24 saat consierge, organizasyon, güvenlik ve destek hizmetlerinin sunulduğu Mahall Ankara, kentin merkezi noktalarından Eskişehir Yolu üzerinde yükseliyor. Proje kamu ve bakanlık binalarına yakınlığı ve şehir hastaneleri ve özel yatırımlara da kolay ulaşım olanaklarıyla dikkat çekiyor. 

Mahall projelerinde kampanya

Firma Bilgisi: Türkerler Holding