Mahmut Sefa Çelik: Yeni girişimlerimiz olacak

Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik , Sinpaş Yapı adına Emlakwebtv.com sorularını cevapladı

Mahmut Sefa Çelik: Yeni girişimlerimiz olacak

Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik , Sinpaş Yapı adına Emlakwebtv.com sorularını cevapladı. Sinpaş Yapı 2014 yılında Ağustos ayından itibaren geçen yılki satış rakamlarının yüzde 20-25 üzerine çıkmaya başladı. Ağustos, Eylül, Ekim üç ay üst üste bir yükseliş trendi yakalandı.

Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik, sinpaş Yapı'nın 2014 yılını ve 2015 yılı beklentileriyle ilgili olarak şunları söyledi:

Sinpaş Yapı olarak yeni projelerimiz, kampanyalarımız, eski projelerdeki ev teslimlerimiz ve yeni etaplarımız ile dolu dolu bir yıl geçirdik. Türkiye'nin en büyük yaşam projesi olarak dikkat çeken Ankara Çankaya'daki Altınoran projemizde birinci kısmın teslimlerini gerçekleştirdik, diğer etaplarımızı satışa çıktık.

Gelecek sene ekonominin bütününü ve gayrimenkul sektörünü etkileyecek bir dizi siyasi ve ekonomik gelişmeye tanık olacağız. Genel seçimler var. Ayrıca Avro bölgesindeki durgunluk eğilimi, Ortadoğu'da değişen dengeler ve düşen petrol fiyatları, ABD Merkez Bankası'nın faiz oranlarıyla ilgili beklentileri karşılayıp karşılamayacağı gibi çeşitli konu var. Elbette Sinpaş Yapı olarak gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve her zamanki gibi işimizi yapmaya, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan yeni projeler geliştirmeye odaklanacağız. Yeni lansmanlarımız ve mevcut projelerimizde satışlarımızı tamamlamak adına yeni girişimlerimiz olacak.