Mai Residence'da oturduğunuz yerden ödeyin

FerYapı başlattığı kampanya ile İstanbul Kartal Mai Residence’da ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ imkanı sağlıyor

Mai Residence'da oturduğunuz yerden ödeyin

İstWest ve iTower gibi projeleri inşa eden FerYapı, Mai Residence’de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunuyor. FerYapı başlattığı kampanya ile İstanbul Kartal Mai Residence’da ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ imkanı sağlıyor. Mai Residence’de dileyen yüzde 1 peşinatla evini seçip 1 yıl sonra evine yerleşebiliyor.

Oturduğunuz yerden ödeyin!
Kampanya
 kapsamında peşinat tutarı ve kredi taksitlerini 12 ay öteleme fırsatını 120 ay 0,70 faiz oranı ile sunuyor. Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinatla evini seçip, 1 yıl sonra evine yerleşebiliyorve eve yerleştikten sonra taksit ödemelerine başlıyor.

Fer Yapı Mai Residence teslim tarihi?
Tago Mimaralık tarafından tasarlanan Mai Residence inşasına Eylül 2012’de başlanmıştı. İki bloktan oluşan Mai Residence’da birinci blok Mart 2015’te, ikinci blok ise Eylül 2015’te teslim edilecek.

Fer Yapı Mai Residence 

Fer Yapı Mai Residence nerede?
E-5’ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na ev sahipliği yapan, İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’daki lokasyonu itibariyle de yatırımcıyı kendisine çekmeye devam ediyor. E-5’in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor. Proje sakinleri Mai’nin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakın ve Kartal metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan konumu sayesinde, hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürebilecek.

E5’in deniz tarafında yer alan Mai Residence’da zengin sosyal imkânlar bulunurken, Back Up Concierge ile de her türlü ihtiyaç karşılanıyor. Üstelik her dairede bulunan balkonlarıyla adalar ve deniz manzarası bulunuyor.

2 bin 800 TL’den başlayan taksitlerle
FerYapı Mai Residence’de taksitler 2+1 dairelerde 2 bin 800 TL’den başlıyor.  KDV ise yüzde 1 KDV .

Fer Yapı Mai Residence İletişim
Mai Residence Satış Ofisi:
444 9 337 
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul

FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

 

Proje Bilgisi: Mai Residence