Mai Residence fırsatı için son 5 gün

FerYapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen mai Residence'da, 3 bin 500 TL peşinatla ev sahibi olma imkanından yararlanmak için son tarih 28 Aralık

Mai Residence fırsatı için son 5 gün

FerYapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Mai Residence'da, 3 bin 500 TL peşinatla ev sahibi olma imkanından yararlanmak için son tarih 28 Aralık.

Mai Residence Mart 2015'te teslim
İlk Blok tesliminin Mart 2015, ikinci blok tesliminin ise Eylül 2015'te yapılacağı projede yüzde 1 peşinat ve ödemelerin 1 yıl ertelendiği kampanya için son 5 güne girildi. Kampanya kapsamında 3 bin 500 TL peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 

Mai Residence

Ödemeler taşınınca
FerYapı'nın Mai Residence'da hayata geçirdiği kampanya kapsamında ödemeleri 1 yıl öteleme imkânı sunuluyor. Yani, bu ayrıcalıklı projede ev sahibi olmak isteyenler bugün yüzde 1 peşinatla evini seçip, isterlerse Mart 2015 teslimi gerçekleşecek olan ilk blokta ya da Eylül 2015'te teslim edilecek ikinci bloktaki evlerine taşınıp, ödemelerine başlayabilecekler. 

2+1 dairelerde 2 bin 800 TL'den başlayan kredi taksitleri
Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Mai Resindence'da FerYapı'nın müşterilerine sunduğu bir diğer kolaylık ise, verimli metrekare çözümleri ile planlanmış 2+1 dairelerde, 2 bin 800 TL'den başlayan kredi taksitleri ve yüzde 1 KDV avantajı. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini 'balkonlarından' çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş alanlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

E-5 üzerinde, ulaşım aksının tam ortasında
Mai Residence, İstanbul'un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal'da yükseliyor. Muhteşem adalar manzaralı projede Anadolu yakası metrosunda, Kartal istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde, E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Gerek son kullanıcıdan gerekse yatırımcılardan ilgi gören Mai Residence, muhteşem konumu ile her geçen gün değerine değer katacak bir proje olarak öne çıkıyor.

Proje Bilgisi: Mai Residence