Mai Residence fiyatları

İlk bloğu Mart 2015'te ikinci bloğu ise Eylül 2015'te edilecek olan Mai Residence fırsatları devam ediyor

Mai Residence fiyatları

FerYapı'nın, Kartal'da E-5'in hemen yanında inşa ettiği Mai Residence'da ilk blok Mart 2015'te ikinci blok ise Eylül 2015'te teslim ediliyor. 3.500 liraya konut sahibi olma imkânı sunan FerYapı'nın, kredi taksitlerini 1 sene ötelediği kampanyası yoğun ilgi görüyor.

Kira öder gibi ödeme imkanı
'Doğru Yerde Doğru Proje' felsefesiyle bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde yüzde yüz başarı yakalayan FerYapı, müşterilerine sunduğu finansal ödeme planlarıyla ve ödeme kolaylıklarıyla da yatırımcısının takdirini kazanıyor. Mai Residence'da ev sahibi olmak için başlangıçta 3.500 TL ödemek yeterli. Peşinatın kalan kısmı ise teslimata kadar istenen bir zamanda ödenebiliyor. Kampanya ve teslim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte satışlarda ciddi bir artış gerçekleşti. Gerek mimari tasarımı, gerekse bünyesinde barındırdığı sosyal imkânlarla dikkat çeken projede uygulanan kampanya, satışların artmasında kritik rol oynadı. Değeri her gün artan Mai'de KDV'nin yüzde 1 olması da bir avantaj sağlıyor.

Mai Residence Sosyal İmkanlar
Konut sahibi olacaklara sosyal yaşam imkanları sunan Mai Residence projesinde; havuz, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, pilates, vitamin bar, PlayStation odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafe, hobi odaları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, masa tenisi, bilardo, depo alanları, ve oda servisi hizmetleri bulunuyor.
Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Residence hem denize hem de E5'e komşu olma özelliğini hiç yitirmeyecek. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş imkânlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

Fer Yapı Mai Residence İletişim
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

Proje Bilgisi: Mai Residence