Mai Residence Kartal'da!

Mai Residence Kartal'da FerYapı tarafından hayata geçiriliyor

Mai Residence Kartal'da!

Mai Residence Kartal'da FerYapı tarafından hayata geçiriliyor. 'Doğru Yerde Doğru Proje' sloganıyla bugüne kadar hayata geçirdiği projelerde başarı yakalayan FerYapı, müşterilerine finansal ödeme planları ve ödeme kolaylıkları sunuyor. 3 bin 500 TL'ye konut sahibi olma imkanı sunan FerYapı, ilk bloğu Mart 2015'te ikinci bloğu ise Eylül 2015'te teslim edilecek olan Mai Residence inşasına devam ediyor.

Yaklaşan teslim tarihleriyle ile birlikte satışlarda ciddi bir artış gerçekleşen Mai Residence Kartal'da mimari tasarımı ve sosyal imkanları ile dikkat çekiyor.

Mai Residence özellikleri
Mai Residence özellikleri arasında; havuz, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, pilates, vitamin bar, PlayStation odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafe, hobi odaları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, masa tenisi, bilardo, depo alanları, ve oda servisi hizmetleri yer alıyor.

Mai Residence nerede?
Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Residence hem denize hem de E5'e komşu olma özelliğini hiç yitirmeyecek. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş imkânlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

Fer Yapı Mai Residence İletişim
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

 

Proje Bilgisi: Mai Residence