Mai Residence Kartal fiyatları!

Fer Yapı tarafından inşa edilen Mai Residence Kartal fiyatları 326 bin TL’den başlıyor

Mai Residence Kartal fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Kartal’da hayat bulan Mai Residence; Sarı Residence ve Turuncu Residence olmak üzere iki bloktan oluşuyor. İlk bloğu hemen teslim edilen projenin ikinci blok teslimlerinin Eylül 2015’te başlaması bekleniyor.

Kartal E-5 karayoluna cephesi bulunan Fer Yapı Mai Residence’ın 15 katlı Sarı Residence bloğunda 1+0’dan 2+1’e kadar farklı daire tipleri mevcut. Ayrıca bu bloğun lobi alanı ve birinci katında VIP Lounge alanı da yer alıyor.

Mai Residence’ın Turuncu Residence bloğunda ise; özel oyun alanları, hobi odaları, alışveriş mağazaları, kış bahçeleri, 5 metrekareden 18 metrekareye kadar Adalar manzarasına karşı balkonlar ve en az 28 metrekarelik teraslar bulunuyor.

Yakacık ve Kartal metro durağına yürüme mesafesinde olan Mai Residence; Kartal İDO İskelesi’ne 8 dakika, sahil yoluna 3 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e metroyla 29 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre.

Mai Residence Kartal fiyatları!

-1+1 daireler 326 bin TL'den,
-2+1 daireler 362 bin TL'den,
-3+1 daireler 587 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

 

Proje Bilgisi: Mai Residence