Mai Residence nerede

5 metrekareden 18 metrekareye kadar masmavi deniz ve Adalar manzarasına karşı balkonlar veya en az 28 metrekare teraslar Mai Residence'da sizleri bekliyor

Mai Residence nerede

E-5 üzerinde bulunan Mai Residence, İstanbul'un en hızlı gelişen semti Kartal'daki konumu itibariyle de yatırımcıyı kendisine çekmeye devam ediyor. E-5'in hemen üzerinde sahil tarafında yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor. Yakacık ve Kartal metro durağına yürüme mesafesinde olan Mai Residence aynı zamanda Kartal İDO İskelesi'ne 8 dakika, , sahil yoluna 3 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Pendik Marina'ya 8 km, Bostancı'ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 km, Kadıköy'e metroyla sadece 29 dakika, 22 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 23 km uzaklıkta bulunuyor.

Mai Residence Sosyal İmkanlar
Konut sahibi olacaklara sosyal yaşam imkanları sunan Mai Residence projesinde; havuz, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, pilates, vitamin bar, PlayStation odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafe, hobi odaları, mini müzik stüdyosu, sinema odası, masa tenisi, bilardo, depo alanları, ve oda servisi hizmetleri bulunuyor.

Mai Residence teslim tarihi?
Residence inşasına Eylül 2012'de başlanmıştı. İki bloktan oluşan Mai Residence'da birinci blok Mart 2015'te, ikinci blok ise Eylül 2015'te teslim edilecek.

Mai Residence ayrıcalıkları için tıklayınız

Fer Yapı Mai Residence İletişim
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

Proje Bilgisi: Mai Residence