Mai Residence ödeme planı!

Fer Yapı Mai Residence Kartal'da "Oturduğunuz Yerden Ödeyin" kampanyası devam ediyor

Mai Residence ödeme planı!

Fer yapı tarafından hayata geçirilen Mai Residence Kartal’da yer alıyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan Mai Residence Sarı Rezidans 36, Turuncu Rezidans 14 katlı olarak inşa ediliyor. Mai Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. 2 blok şeklinde hayata geçirilen Mai Residence toplam 213 rezidans ve 144 home ofisten oluşuyor.

14 ve 36 katlı bloklardan meydana gelen Kartal Mai Residence birinci blok Mart 2015’te, ikinci blok ise Eylül 2015’te teslim edilmesi planlanıyor. Mai Residence özellikleri arasında da hobi odası, mini müzik stüdyosu, bilardo, çok amaçlı spor sahası, fitness center, çocuk oyun alanları ve yüzme havuzu gibi sosyal imkanlarda yer alıyor.

Mai Residence ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ ödeme planı kapsamında uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Kampanya kapsamında peşinat tutarı ve kredi taksitlerini 12 ay öteleme fırsatını 120 ay 0,70 faiz oranı ile sunuyor. Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinatla evini seçip, 1 yıl sonra evine yerleşebiliyorve eve yerleştikten sonra taksit ödemelerine başlıyor. FerYapı Mai Residence’de taksitler 2+1 dairelerde 2 bin 800 TL’den başlıyor. KDV ise yüzde 1 KDV.

Mai Residence nerede?
E-5’ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na ev sahipliği yapan, İstanbul’un en hızlı gelişen semti Kartal’daki lokasyonu itibariyle de yatırımcıyı kendisine çekmeye devam ediyor. E-5’in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor.

Mai Residence iletişim bilgileri
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

Proje Bilgisi: Mai Residence