Mai Residence'ta büyük fırsat

İlk bloğu Mart 2015'te ikinci bloğu ise Eylül 2015'te edilecek olan Mai Residence'te 3500 lira peşinatla ev sahibi olmak mümkün

Mai Residence'ta büyük fırsat

FerYapı'nın,  Kartal'da E-5'in hemen yanında inşa ettiği Mai Residence'da ilk blok Mart 2015'te ikinci blok ise Eylül 2015'te teslim ediliyor. 3500 liraya konut sahibi olma imkânı sunan FerYapı'nın, kredi taksitlerini 1 sene ötelediği kampanyası yoğun ilgi görüyor. 

Mai Residence

Kira öder gibi
Mai Residence'da ev sahibi olmak için başlangıçta 3.500 TL ödemek yeterli oluyor. Peşinatın kalan kısmı ise teslimata kadar istenen bir zamanda ödenebiliyor. Kampanya ve teslim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte satışlarda ciddi bir artış gerçekleşti. Gerek mimari tasarımı, gerekse bünyesinde barındırdığı sosyal imkânlarla dikkat çeken projede uygulanan kampanya, satışların artmasında kritik rol oynadı. 'Doğru Yerde Doğru Proje' felsefesiyle bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerde yüzde yüz başarı yakalayan FerYapı, müşterilerine sunduğu finansal ödeme planlarıyla ve ödeme kolaylıklarıyla da yatırımcısının takdirini kazanıyor. Değeri her gün artan Mai'de KDV'nin yüzde 1 olması da bir avantaj sağlıyor. 

Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Residence hem denize hem de E5'e komşu olma özelliğini hiç yitirmeyecek. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş imkânlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

Proje Bilgisi: Mai Residence