Mai Residence'da Ramazan fırsatı

FerYapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Mai Residence Projesi, Ramazan'a özel fırsatlarla yatırımcısını bekliyor

Mai Residence'da Ramazan fırsatı

FerYapı, geliştirdiği Ramazan kampanyasında Kartal Mai Residence Projesinde yatırımcıya özel imkanlar sunuyor. Ramazan ayı içinde Mai Residence'dan daire almak isteyen yatırımcılar, peşinatı erteleme imkanına kavuşuyor. 

Mai Residence'da Ramazan fırsatı
İstWest, iTower, Parima Ofis ve Premier Kampüs Ofis gibi projelere imza atan FerYapı, Kartal'da hayata geçirdiği Mai Residence PRojesinde Ramazan'a özel bir kampanya geliştirdi. Ramazan ayında bu projeden konut almak isteyen yatırımcılara, peşinat öteleme imkanı sunuluyor. 317 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan proje özellikle yeni evliler ve genç profile hitap ediyor.

Eylül ayında teslim
Kampanya ile birlikte yatırımcılar yüzde 1 KDV ile desteğinin yanı sıra yüzde 25 oranındaki peşinatı Temmuz 2016'da ödeyebiliyor. Geri kalan  yüzde 75 ise banka kredisiyle ödenebilecek. Kredi taksitlerinin ödemesinde ise 1 yıllık öteleme şansı sunan projede, taksit ödemeleri isteğe göre Temmuz 2016'da başlayabiliyor 

1. blok teslim edildi
Kartal’da yükselen ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai’de 1. blok teslim edildi. 2. blok için belirlenen teslimat tarihi eylül olarak planlandı. Marmara Denizi’ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence’da 2+1 dairelerin peşin fiyatı 352 bin TL’den, 3+1 dairelerin peşin fiyatı ise 568 bin liradan başlıyor.

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Mai Residence