Maidan projesi Ankara'da yükseliyor

Ege Grup Yapı ve BM Mühendislik ve İnşaat tarafından hayata geçirilen Maidan projesi Ankara Çankaya'da yükseliyor

Maidan projesi Ankara'da yükseliyor

Ege Grup Yapı End. A.Ş. ve BM Mühendislik ve İnşaat tarafından hayata geçirilen Maidan projesi Ankara Çankaya'da yükseliyor. 598 adet bağımsız bölümden meydana gelen projede, 530 adet ofis ve home ofis, 68 adet mağaza yer alıyor. 22 bin 435 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Maidan satılık ofis alanları 68 metrekare ile 1800 metrekare arasında değişiyor. 

Kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı projenin konutlarında ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Ege Grup Yapı End. A.Ş. ve BM Mühendislik ve İnşaat imzası taşıyan Maidan projesinde bağımsız birim alanlar 68 metrekareden başlayıp isteğe göre 1800 metrekareye kadar çıkabiliyor. 

Maidan Ankara fiyatları ise en düşük metrekare birim fiyatı 4 bin 700 TL'den başlıyor. Projede ortalama metrekare birim fiyatı ise 5 bin 300 TL olarak belirlendi. Maidan Ankara projesinden ofis satın almak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Maidan kiralık ofislerin metrekaresi ise 55 TL'den başlıyor. 

Ankara Çankaya'da inşa edilen Maidan projesi, ofis, home ofis ve mağazalardan oluşuyor. Meydan alanının da yer aldığı projede mağazalar firma tarafından kiralanacak. Maidan teslimleri ise natamam yapılacak. Yatırımcılardan yoğun ilgi gören Maidan projesinde teslim tarihine kadar fiyatların yükselmesi öngörülüyor. Maidan teslim tarihi olarak 2017 yılı Kasım ayını veriyor. 

Firma Bilgisi: Ege Grup Yapı End. A.Ş.
Proje Bilgisi: Maidan