Makro İnşaat projeleri hangileri?

2014 yılında 540/4 PARSEL ve Seyran Şehir projelerini gerçekleştirmeyi hedefleyen Makro İnşaat projeleri hangileri?

Makro İnşaat projeleri hangileri?

Emlakwebtv

Ergene Vadisi Evleri, Çorlu Bazaar, Merkez Kayaşehir AVM, Hilton Hampton Kayaşehir, Business Kayaşehir, Bahçetepe İstanbul, Mavera Başakşehir, Köşe Çarşı ve Giriş Kayaşehir, Mavera Başakşehir, Bahçetepe İstanbul’u hayata geçiren Makro İnşaat şimdi de 540/4 PARSEL ve Seyran Şehir projelerini gerçekleştiriyor.

Mavera Sarayları İstanbul

 


Makro İnşaat’ın, Başakşehir’deki lüks konut projelerinden olan Mavera Sarayları, 4+1’den 6+2’ye uzanan geniş daire seçeneğine sahip. Osmanlı ve Selçuklu mimarisiyle modern mimarinin harmanlandığı projede yer alan oval ve geniş cumbalar içerden bakıldığında panoramik bir manzara sunuyor.


Bahçetepe İstanbul

 


Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’nin yanı başında ve Olimpiyat stadının karşısında yer alan Bahçetepe İstanbul, Metro ve TEM’e yakın bir konuma sahip. Daire sahibi olanların yan parselde bir hobi bahçesine sahip olacağı projede çitlerle çevrili bahçeler içerisinde özel yapım kulübe de hediye ediliyor.


Mavera Başakşehir İstanbul

 


Başakşehir 1. Etap ve 2. Etap konutlarının tam ortasındaki merkez arsa üzerinde yükselen Mavera Başakşehir büyük metrekareleri, ferah ve yüksek tavanlı yaşam alanları, peyzaj alanları ile dikkat çekiyor.

 

Giriş Kayaşehir İstanbul

 


1 milyonluk yeni şehir Kayaşehir’in girişinde yer alan Giriş Kayaşehir aynı zmanda Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi olacak İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü’nün yanı başında yer alıyor.

 

Köşe Çarşı İstanbul

 


Başakşehir’in merkezinde 5 yolun 1 köşede birleştiği noktada tamamı caddeye cepheli ticari birimlerden oluşan Köşe Çarşı, Başakşehir 1. Etap ve 2. Etap bölgesinde yer alıyor.

Firma Bilgisi: Makro Inşaat