Makro İnşaat projeleri

Makro İnşaat projeleri bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Makro İnşaat projeleri

Makro İnşaat Park Mavera
Makro İnşaat projelerinden olan Park Mavera Başakşehir'in kent meydanında yer alıyor. 53 bin metrekarelik alanıyla Taksim Meydanı'nın iki katı büyüklüğe sahip olacak. 8 blokta toplam 670 daireden oluşuyor. Park Mavera her ayrıntısı düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak planlanıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Park Mavera'da, çift sosyal tesiste kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk hamamı, fin hamamı, sauna ve buhar odaları standart ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Makro İnşaat Seyran Şehir
Makro İnşaat ve Akyapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen Seyran Şehir Kayaşehir'de yer alıyor. 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde yükselen Seyran Şehir 2+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerini konut alıcılarına sunuyor. Makro İnşaat projeleri Seyran Şehir satılık dairelerin büyüklükleri ise şu şekilde tasarlanıyor: 2+1 dairelerin büyüklüğü 121 metrekare ile 192 metrekare arasında değişirken, 3+1 dairelerin büyüklüğü 142 metrekare ile 187 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 4+1 daireler 166 metrekareden başlıyor 178 metrekareye kadar çıkıyor. Seyran Şehir'de 5+1 dairelerse 326 metrekare büyüklüğünde inşa ediliyor. 7 blok şeklinde inşa edilen Seyran Şehir'de toplam 220 adet daire bulunuyor.

Makro İnşaat Bahçetepe İstanbul
Başakşehir'de yer alan Bahçetepe projesi Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığıyla hayata geçiriliyor. Toplam 81 bin 910 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Bahçetepe satılık daire büyüklükleri 62 metrekare ile 247 metrekare arasında değişiyor. Emlak Konut projelerinden Bahçetepe projesindeki bu daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde inşa ediliyor. Toplam 1.467 adet konuttan meydana gelen Bahtepe özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Makro İnşaat Kayaşehir Ana Cadde
Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat-Akyapı Ortak Girişimi tarafından Kayaşehir'in en işlek caddesinde hayata geçirilen Kayaşehir Anacadde, açık artırmayla satışa sunuldu. Yoğun ilgi gören açık artırmada 63 adet cadde girişli dükkânın, yüzde 80'i bir saatte satıldı. Emlak Konut GYO güvencesinde Makro İnşaat-Ak Yapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen ve 63 dükkandan oluşan Makro İnşaat projeleri Kayaşehir Anacadde açık artırmayla satışa çıktı. Yoğun ilgi gören açık artırma özellikle bazı dükkanlar için büyük bir rekabete sahne oldu. Toplam 54 milyon lira muhammen bedelli "Anacadde" dükkanlarının yüzde 80'i bir saatte satıldı. Dünyanın en büyük uydu kentlerinden Kayaşehir'in en geniş ve en işlek ana caddesindeki dükkanlar, bölgede devletin temelini attığı ve kısa sürede tamamlanacak dev projelerle cazibe odağı haline geldi.

Firma Bilgisi: Makro Inşaat