Makro İnşaat'ın Kayabaşı projesi için çalışmalar başladı

Makro İnşaat'ın TOKİ'ye ait tapulu arazi üzerinde inşa edeceği Kayabaşı projesi için çalışmalar başladı

Makro İnşaat'ın Kayabaşı projesi için çalışmalar başladı

Makro İnşaat'ın TOKİ'ye ait tapulu arazi üzerinde inşa edeceği Makro Kayabaşı projesi için çalışmalar başladı. Projenin hayata geçirileceği alan Kayabaşı'nda 3. Köprü bağlantı yolu güzergahında yer alıyor. 

Daire büyüklükleri, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmayan Makro Kayabaşı projesinin 2019 yılı içerisinde tamamlanması ve teslim edilmesi bekleniyor. Projede inşaat çalışmaları Ağustos ayında başlayacak. 

50 bin 696 metrekarelik arazi üzerinde kurulacak olan projede 16 katlı 8 blok yer alacak. Toplam 700 adet konutun yer alacağı projede konutların yanı sıra 120 adet ticari alan bulunuyor. 

Detayları belli olmayan proje Atatürk Havalimanı'na 17 kilometre, yeni havalimanına ise 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özelliklerin yer alması beklenen Makro Kayabaşı projesi ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Makro İnşaat Kayabaşı Projesi 

876 ada 2 nolu parselde hayat bulacak olan Makro Kayabaşı projesinin arsa ihalesinde, Makro İnşaat ikinci oturumca arsa için 306 milyon TL teklif vermişti. Hasılat beklentisi de 1 milyar 20 milyon lira oldu. ÇED sürecinde olan Makro Kayabaşı projesinde inşaat çalışmalarının Ağustos ayında başlaması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat
Proje Bilgisi: Makro Kayabaşı