Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

RSM Yapı'nın Pendik'te inşa ettiği Maksimum Life Projesinde teslimler Eylül ayı içinde yapılacak

Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

RSM Yapı’nın, Pendik Velibaba’da yapımı devam eden Doğa Konakları ile birlikte devraldığı Maksimum Life Tuzla projesinde satışlar devam ediyor.

Maksimum Life'de son 50 dairede
Projede kalan son 50 dairenin 100-175 bin TL fiyat aralığında satışa çıkarıldığı projede toplam 160 daire yer alıyor. RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan; özellikle Sabancı Üniversitesi, Süleyman Şah, Gedik ve Okan Üniversiteleri’ne yakın konumuyla öne çıkan, fakat önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Maksimum Life’ı, yeni eğitim döneminin başlayacağı 2015 Eylül ayında teslim edeceklerini açıkladı. Eski müşterilerin mağdur olmasına izin vermeden devraldıkları projenin inşaatını hızlandırdıklarını söyleyen Sevencan, birkaç hafta içinde hak sahiplerine tapularını teslim edecekleri müjdesini verdi. Sevencan açıklamasında, “RSM Yapı olarak, şu anda altyapı çalışmaları bitme noktasına gelen yeni yatırım modelimiz ile, orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapabileceğiz” dedi. 

Yüksek getiri fırsatı
RSM Yapı’nın Tuzla Orhanlı’da inşaatını sürdürdüğü, satış ve pazarlamasını ise ARYA Proje Danışmanlık’ın üstlendiği Maksimum Life, Anadolu Yakası’ndaki yeni İstanbul’un projeler bölgesinde yükseliyor. Özellikle yalnız yaşayanlar, yeni evli çiftler, az nüfuslu aileler ve kira getirili daire sahibi olmak isteyen yatırımcılar için ideal bir proje olarak nitelendirilen Maksimum Life’ta 6 blokta, 1+1 ve 2+1 dubleks tipte toplam 160 daire yer alıyor. Yüzme havuzu, kapalı otopark, AVM, süs havuzu, çocuk oyun alanı, spor merkezi ve toplantı salonu gibi sosyal donatılara sahip projede teslimlerin 2015 Eylül ayında yapılması planlanıyor. 

"Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek" Başlıklı Haberin Galerisi

Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

Maksimum Life Eylül'de teslim edilecek

Proje Bilgisi: Maksimum Life