Maksimum Life projesinde son şans

Maksimum Life projesinde kalan son 30 daire, 120 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcısını bekliyor

Maksimum Life projesinde son şans

Yatırımcıdan büyük ilgi gören Maksimum Life projesinde kalan son 30 daire sahibini bekliyor. RSM Yapı tarafından hayata geçirilen projede kalan dairelerin fiyatları ise 120 bin TL'den başlıyor.

Maksimum Life'ta yaşam Kasım'da başlayacak
Arya Proje Danışmanlık tarafından satış ve pazarlaması yapılan projede yaşam Kasım ayında başlayacak. Az nüfuslu aileler, yeni evli çiftler ve yalnız yaşayanlar için cazip olanaklar sunan Maksimum Life projesinde satışı devam eden dairelerden 1+1 tipi için fiyatlar 120-140 bin TL aralığında satışa sunuluyor. Projedeki 2+1 konut fiyatları ise 210 bin TL'den yatırımcısını bekliyor.

Maksimum Life projesinde son şans

Projeyle ilgili bir açıklama yapam RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, oturumların Kasım ayında başlayacağını belirterek:

"Projeyi teslim eder etmek yeni yatırımımıza start vereceğiz. Orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planlıyoruz. Yatırım modelimiz için de İstanbul'un farklı bölgelerinde uygun arsa arayışımızı sürdürüyoruz..." ifadelerini kullandı.

Avantajlı lokasyon
TEM Otoyoluna yakın konumuyla dikkat çeken proje, Okan, Sabancı, Süleyman Şah ve Gedik Üniversitelerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Maksimum Life projesinde, AVM, süs havuzu, yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanı ve toplantı salonu gibi olanaklar da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Rsm Yapı
Proje Bilgisi: Maksimum Life