Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı

Makyol İnşaat'ın İstanbul Esenkent'te hayata geçirdiği Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı

Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı

Makyol İnşaat'ın İstanbul Eenkent'te hayata geçirdiği Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı. Hayata geçirdiği başarılı gayrimenkul projeleri ile bilinen Makyol İnşaat'ın Esenkent'teki yeni projesi Koza Mahallesi'nde yükseliyor. 

Konumu ile dikkat çeken Makyol Santral Residence projesi ''İstanbul'un yaşam enerjisi en yüksek projesi'' sloganı ile yola çıkt. Ön talep süreci devam eden Makyon Santral Residence projesinde satışlar başladı. 

Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı

Şehrin enerjisinden ilham alınarak yapılan proje TEM otoyoluna bağlantı noktasına hayat buluyor. 2019 yılında açılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattı ile projeye kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek. 

Banka kredisi için uygun durumda olan projede konut sahibi olmak isteyenler firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri de yapılıyor. Makyol Santral Residence fiyatlarının 259 bin TL'den başlaması bekleniyor. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Makyol Santral Residence, 20 bin metrekarelik alan üzerinde kuruluyor. Projede 1+0'dan 3+1'e kadar farklı 435 daire ve villa bulunuyor. 

Makyol Santral Residence projesinde satışlar başladı

Makyol Santral Residence projesinde açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, avm, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafe ve güvenlik bulunuyor. Dairelerde ebeveyn giyinme odası ve ebeveyn banyosu mevcut. 

Projede detaylı bilgiler, ödeme seçenekler, daire büyüklükleri ile ilgili bilgi almak isteyenler internet sitesi üzerinde bilgi formu doldurup, satış ofisi ile iletişime geçebilirler. 

Makyol Santral Residence nerede? 

Bahçeşehir-Esenkent bölgesinde yer alan Makyol Santral Residence Koza Mahallesi'nde yükseliyor. Akbatı Alışveriş Merkezi'ne komşu konumda kurulan proje Garanti Koza Arena, Bahçeşehir Gölet ve Aqua Dolphin'e yakın bir mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Makyol Inşaat
Proje Bilgisi: Makyol Santral Residence