Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam evleri 90 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam Beylikdüzü 90 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Makyol İnşaat projesi olan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde 1+1, 2+1, 3+1 satılık daire büyüklükleri 72 metrekare ile 163 metrekare arasında değişiyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü toplam 6 blok, 464 adet daire ve 84 adet mağazadan oluşuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü özellikleri
Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor. Bunların yanında projede açık havada rahatça alışverişinizi yapabileceğiniz, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, zamanı adeta yavaşlatan, şık restoranlar ve kuru temizlemecisinden kuaförüne kadar dükkanlar bulunuyor.

Malyol Yaşam evleri özellikleri
Asansör, Hidrofor, Jeneratör, Sprinkler sistemi, Su Deposu, Yangın merdiveni, Balkon, Ebeveyn banyosu, Isı pay ölçer,Merkezi ısıtma bulunuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?
Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede? Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde kalıyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi'nin tam karşısında yer alıyor. Metrobüse yakın konumuyla dikkat çekin proje Türkiye'nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

makyol yaşam beylikdüzü nerede

Makyol Yaşam Evleri adres bilgileri: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul
Makyol Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 444 30 60

"Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü